Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 18:26   #46
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
- Obyś miał rację - odpowiedział do Kaspara. Wolał nie robić sobie zbytnich nadziei. Już lepiej było się przygotować na to, że czarnoksiężnik jednak potrafi coś więcej, niż potem żałować, że naiwnie wierzyło się w to, że to zwykłe plotki.

Pewna rzecz na mapie, przyciągnęła uwagę półelfa. Według mapy czarnoksiężnik posiadał zamek i wieżę. Oznaczało to tyle, że księżniczka mogła znajdować się albo w wieży, albo w zamku. To mogło utrudnić zadanie.
- Będziemy musieli przeszukać zarówno wieżę i zamek? To wszystkie miejsca, w których może być księżniczka, czy może istnieje jeszcze jakaś ukryta przed światem posiadłość, gdzie mógł ją ukryć? - zapytał księcia.

- Już lecę, nie mogę doczekać się snów, w których Mortimer będzie próbował zamienić mnie w kamień, albo będzie zabawiał się ze swoimi masażystkami... Cholera, nie wiem co gorsze - odparł na pytanie towarzysza.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline