Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 20:16   #50
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
-No dobra. Jeżeli opcja szturmu na zamek i wybicia wszystkich wewnątrz nie wchodzi w grę… - Zaczął były skrytobójca. – Proponuję w pierwszej kolejności pozbyć się czarnoksiężnika. Plan Goiny polegający na wtargnięciu jej i Tissel do środka pod przykrywką masażystek, choć ryzykowny, może się udać. Gdyby obie dostały się do środka i wykorzystały nieuwagę Mortimera, mogłyby go ogłuszyć. Wtem mielibyśmy największy problem z głowy. Jeżeli miałbym pewność, że mag mnie nie wykryje, mógłbym wkraść się po murach do środka, przynieść dziewczyną bronie i wspólnie odnaleźć księżniczkę. Pozostaje jednak problem straży i drogi ucieczki. Dlatego, gdy tylko dalibyśmy znak, że odnaleźliśmy cel, to reszta mogłaby spróbować w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę straży lub po prostu wyrżnąć ich w pień. – Po chwili przerwy dodał. – Wiem, że plan może nie wydawać się idealny i dodatkowo bardzo ryzykowny, ale nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy… Jakieś inne pomysły?
 
Hazard jest offline