Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2014, 23:11   #68
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Dzieki Ulli. Na razie jestem na tablecie wiec nie wejde na doca, ale i tak zaznaczylem podejscie Grima do tej dziury wiec brak komentarzy z mojej strony wyglada naturalnie ;p za jakas godzine bede przy kompie to sobie poczytam co tam natworzyliscie i ewentualnie cos dam od siebie.

KurtCH nie moge sie doczekac tez mam kilka tekstow specjalnie dla krasnika ;p

PS: Ulli chyba nie ma co dzielic tekstu. Niech wrzuca Ci co sa obecni do jakiegos kulminacyjnego momentu i tyle. Moze niedlugo wpadnie jakis moment bez doca to sobie potworzymy, samo kopiowanie tekstu dla stukniecia posta nie jest raczej istotne, no i wtedy jeden musi czekac na drugiego. Szczegolnie ze ostatnio grupa nie miala z tym problemu jak ja zamulilem i wrzucilem calosc ;p

PS2: dobra pospieszylem sie, wlasnie prawie przespalem swoj przystanek. Wroce do domu to skleje cycki na lozku, wiec wpis jutro, ale jak jest co wrzucac to nie czekajcie, skleje poscidlo jakos popoludniu/wieczorem. I do wtorku wolne!!! Jedyne co mam do roboty to troche mamusce w remoncie pomoc, mieszka niedaleko wiec problemu nie bedzie.
 

Ostatnio edytowane przez Demoon : 25-07-2014 o 23:28.
Demoon jest offline