Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2014, 15:36   #34
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Sisi zrobiła minę typową dla ludzi, którzy odkryli prawdę na na temat rzeczywistości.
- Aha - powiedziała kiwając powoli głową
- To nie prawda. Moja matka wychlała tyle piwa, że mogłaby w takim przypadku otworzyć orkowy bar. Wiesz, barszcz z elfimi uszkami - rzekła Raimiel
Zaraz potem wszedł Tomas z Erykiem i Sisi odnalazła nowy obiekt zainteresowania. Stanęła przed rycerzem i przypuściła szturm.
- Mogę go zobaczyć? Czy jest duży? Będę mogła go dosiąść?
Zapadło wieloznaczne milczenie
- Sisi ty mówisz o... - zapytała ostrożnie elfka
- O rycerskim rumaku - odparła dziewczyna
- Takim z Kopytami?
- A jaki inny mógłby być... mówisz o smoku? Ma pan swojego smoczego towarzysza? - zapytała dziewczyna
-- Echem, a może zagramy w karty? Tak za godzinę będę miała czas... a po zapasy pojedziecie jutro, bo przed zmrokiem nie zdążycie

Tymczasem Hope zastygła przyglądając się Elphirze
- Nie jestem pewna czy rozumiesz... a może jednak? W każdym razie w ten czy inny sposób się dogadacie. Mogłabyś pomóc Wawikowi zmywać
Sprzątanie krwi i zmywanie oraz sprzątanie zajęło czas do późnego wieczora. Wawik był miły i całkiem bystry, ale niestety absolutnie każdą okazję wykorzystywał, aby się zdrzemnąć, więc w ciągu trzech godzin budziła go 20 razy.
Wieczorem poszła do pokoju Raimiel
- Cześć, miło, że jednak tu przyszłaś - powiedziała i wzięła się do ścielenia łóżka i ostatnich porządków. Nie było żadnych aluzji ani dwuznacznych sugestii, więc czarodziejka się uspokoiła.
A potem Raimiel rozebrała się do naga i położywszy się na swojej stronie łóżka i zdmuchnęła świecę mówiącdobranoc.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest teraz online