Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2014, 20:26   #95
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację


- Witaj. Jestem Hel Helmut Stotter, a jak Cię zwą? - powiedział przyjaźnie widząc zainteresowanie podróżnika - strzegę po porządku, dniem i no nocą.

Siedział prosto, ale lekko zaczął drżeć, wyglądał jak gdyby zaczął się stresować.

-Mia miałem już panie iść, ale co co tam mogę Ci po powiedzieć co żem wi widział.
Mężczyzna na chwilę zamknął oczy ja gdyby chcąc przywołać wspomnienia po czym, zaczął opowiadać.

-Ja sam w nocy, wszędzie cie ciemno. Zaczaiłem się za krza krzakami wyglądając potwora co naszych ludzi dzie dzieci zabija. Sie siedziałem długo, ale nie zwą zwątpiłem. Doczekałem się po potwora. Wylazł z za chałupy i wąchał, czegoś szu szukał, pewno kolejnego dzie dziecka. - krzyknął, tak że ludzie podskoczyli przyglądając się z zaciekawieniem. - przy przygotowałem miecz, by go ubić, ale było cie ciemno, to żem się nie przyjrzał za dobrze. Wiem ino, że dwa metry, może więcej, dwa łby i te łuski błyszczały od księżyca. Jak wyszedłem z mie mieczem to mnie zobaczył. Zacząłem na niego lecieć, to się przestraszył, bom mieczem wywijał jak szkolony. - powiedział z dumą, przestał się stresować widząc zainteresowanie tłumu po czym dodał - pewno nie wróci, bom po pokazał kto tu rzą rządzi.
 
Inferian jest offline