Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2014, 21:25   #97
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

Helmut spoglądał na Oswalda coraz bardziej się czerwieniąc.
-Po potwora szukać - powtórzył za bohaterem - po polowanko w nocy - dodał za Oswaldem nie wiedząc co powiedzieć
- Ja dzia działam sam, nie aby mi Two Twoje towarzystwo nie odpowiadało, ale ta taki już ze zemnie typ. Pe pewno nie przyjdzie, bo bom ją nastra nastraszył - mężczyzna zaczął się jąkać jeszcze bardziej
Jego kolor twarzy przypominał buraka. Ludzie przyglądali się, ale żaden nie skomentował.
- Ja ja ja już mu muszę iść, bo bo - przerwał starając się znaleźć słowo - bo mam wiele wiele rzeczy do zro zrobienia.


Anton przechodząc koło Oswalda szepnął - to bajarz, daj pan spokój - po tych słowach wręczył darmowego kufla dla wędrowcy.

- Potworów jest wiele, co rusz inna historia - powiedział barman stojąc tuż obok giermka - ja sam teraz kuleję, bom na swej drodze w lesie polował na jelenie i napotkałem ogromnego wilka. Pogryzł mi nogę, od tej pory utykam teraz wiesz skąd wziął się mój przydomek Anton Kulawy Łoś, a moja karczma u “Kulawego Łosia”.

Jeśli chcecie przenocować to mam tylko jedną izbę. Jest tam jedno okno z drewnianą okiennicą. Nie ma tutaj wygód, ale mogę wam zapewnić sienniki.
 
Inferian jest offline