Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2014, 13:18   #402
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
- Nie szarp się tak, bo otworzysz ranę.. i się mi tutaj wykrwawisz. Chyba, że to Twój cel, a? - rzucam uwagę cały czas uśmiechając się. Papierosa, którego trzymałem w ustach chowam do paczuszki. Wygrzebuje specjala - perłę, pereł. Dawniej, jeszcze przed wojną jak mawiał tatko, było masę firm produkujących papierosy. Jednym z rodzajów były mentole - fajki o posmaku i zapachu mentolu.
Wkładam go do ust.
- To jak? Pogadamy sobie chwilkę czy będziesz milczał. Może nie jestem z Vegas cy Hegemonii - akcentuje te słowa przybierając quasi-smutna minę, jednocześnie lekko kręcąc głową. - i nie mam w krwi tej gangsterki czy brutalności ale spokojnie. U nas w Detroit też jest zabawnie
To powiedziawszy wyszczerzam się do niego moim najbardziej szkockim i szalonym uśmiechem.
- To co? Jadziem z sztuczkami czy będziesz gadał?
 
Gveir jest offline