Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2014, 21:21   #15
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bjorn obserwował z uwagą okolicę. Sceny rozpościerające się z pojazdu były iście dantejskie. Myślał nad zaangażowaniem kilku gwardzistów i stworzeniu małych grup rozpoznania. Jednak po chwili zdał sobie sprawę, że przeciętny żołnierz nie był tak dobrze przeszkolony jak oni.
- Na pewno nie ma sensu mieszać gwardii w nasze działania. Pewnie opanowali już kwestię cywilów. Musimy też uważać na dziennikarzy. XCOM to dla nich łakomy kąsek, dlatego sugeruję udawać że ich nie ma.
Chemik spojrzał na odczyty ze skanów vtola. Nic nie dawało im wskazówki w którą stronę się udać. Madrigun zmarszczył czoło.
- Proponuję się rozdzielić. Nadlecieliśmy z tej strony ~wskazał południe na mapie~ Po drodze nie było widocznych wrogów, a ponieważ jest nas trzech, podzielimy się i rozejrzymy w trzech pozostałych kierunkach. Na stadionie zajmiemy punkty przy reflektorach, to da nam widok na sporą część miasta. Ja zerknę w stronę hotelu Hilton w zachodniej części. Eiji zerknie na północ, tam są jakieś pola golfowe, czy tenisowe. Tobie - spojrzał na Polaka - zostaje wschód. Niestety obszar na mapie wygląda na mocno zaludniony. Te miejsca są oddalone o około 500 metrów, ale nie chciałbym, żebyśmy opuszczali stadion pojedynczo. Jeśli zaobserwujemy wroga wspólnie koordynujemy uderzenie. Jeśli nie to będziemy improwizować.

***********************************************

S - stadion
1 - Hilton Hotel
2 - Santa Clara Golf & Tenis Club
3 - Szkoła podstawowa i park
 
Mi Raaz jest offline