Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2014, 23:13   #12
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Python, wypowiedziałeś trochę mocnych stwierdzeń tonem oznajmującym, gdy tymczasem prawdą one są co najwyżej przy przyjęciu pewnych założeń, których w Twojej wypowiedzi zabrakło (nie mówię, że zrobiłeś to celowo, ale tak wyszło)
Tak je wypowiedziałem, bo tak myślę. To chyba proste. Nie muszę chyba pisać na początku każdego zdania, że "ja uważam", "moim zdaniem" itd, aby było jasne że tak właśnie jest.

Nie jestem rpgowym ekspertem, ani jakimś guru, aby traktować moje zdanie jako jakieś prawdy objawione.
Jest temat, gdzie gość pyta jak zakończyć sesję. Autor wątku na podstawie mojej odpowiedzi, jak i odpowiedzi innych użytkowników i własnego doświadczenia może sobie wyrobić jakieś zdanie.

Nie ma chyba w tym nic zdrożnego, co?
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem