Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2014, 06:44   #121
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
-Ty durniu! -Wrzasnął Luis na Strażnika. -Ty spasiony, wąsaty durniu! Jak śmiesz nazywać mnie i mego giermka mordercą! Co do tego, tu z nami -Randulfa- to nie wiem czy nim nie jest, mimo że tej małej nie zabił, ale my?! Każę Cię wychłostać za taką zuchwałość! Kogo złapałeś? Widziałeś jak dziecko zabijaliśmy? Nie? No właśnie! Przybyliśmy tu tak samo jak ty! - Luisem aż telepało ze złości. -Gdyby nie to, żeś strażnik, to inaczej bym z tobą rozmawiał.

-Nie zwykłem się tłumaczyć przed gminem. Jeśli możecie - zwrócił się do towarzyszy - wytłumaczcie tym tutaj, że dopiero dzisiaj do osady przybyliśmy, nawet sam sołtys nas witał. A od kiedy giną dzieci? No raczej nie od dzisiaj!

-Mam tu jakieś futerko. - Powiedział do kompanów jak trochę ochłonął. -Otwin też wykazał się nad wyraz bystrością i znalazł tajemniczą bransoletkę, która może będzie do rozwiązania zagadki potrzebna. - Luis docenił publicznie giermka, aby mu pierwszej chwały przysporzyć.
 
Mortarel jest offline