Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2014, 12:33   #45
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dziewczyna upiła wielki łyk, na chwilę stanęła i skrzywiła się okropnie by po tym przemyć sobie dłonie cieczą o mocnym odorze spirytusu. Skrzyżowała ramiona na znak zmarznięcia oraz redukcji trzęsącej jej adrenaliny i przykryła się podanym kocem. Szła jak przez sen , stąpając niemrawo i beznadziejnie , wydawała się oszołomiona i pijana. Tao szedł niezważająco przed siebie czekając na jakąkolwiek odpowiedź nastolatki.

-Nie, wiesz pójdę sama. Nie musisz się mną przejmować.- Mówiła nieprzekonująco , z dozą desperacji- Sama sobie poradzę. Mieszkam niedaleko. Musisz mi tylko powiedzieć... wyglądasz tak obco, nie stąd... czemu nie pomogłeś mi wcześniej? Myślisz , że cię nie zobaczyłam? Stojące na wzgórzu?! Czemu czekałeś aż... on mi to zrobi?!- Była na granicy płaczu , ale trzymała się mocno. Patrzyła na niego z rezygnacją choć dało się wyczuć głęboki, dalszy gniew.
 
Pinn jest offline