Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2014, 16:13   #97
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Wezz, Kaspar, Goina
Trójka najemników odgrywająca swoje role niewolników i ich strażnika ruszyła w kierunku zamku.
W tym czasie kupcy na dziedzińcu byli niemal gotowi do rozpoczęcia targów. Wszyscy ustawili swoje kramy i karnie, niczym zawodowe wojskowo ustawili się obok nich. Wyraźnie na coś czekali.

Przed wrotami do zamku stał uzbrojony w halabardę strażnik. Poza kolczą koszulą miał również założony zdobny szłom, który błyszczał w promieniach porannego słońca.
Widząc zbliżającą się trójkę, wyprostował się i głośno zapytał:
- Dokąd to?
Uzyskawszy odpowiedź od Wezz, że chce przedstawić czcigodnemu Mortimerowi swoja ofertę handlową, odparł:
- Ustaw się przy swoim kramie i czekaj na zarządce jak wszyscy inni.

Jorrah, Ancar, Tissel
Gdy pozostała trójka ruszyła na zamek Jorrah, Ancar i Tissel rozglądali się po dziedzińcu. Wszyscy przybyli kupcy rozstawili już swoje kramy i karnie, niczym wojsko ustawili się obok nich jakby w oczekiwaniu na coś.
Gruby blondy i chudzielec o niepohamowanej chuci zniknęli, gdzieś niepostrzeżenie.
W powietrzu czuć było atmosferę podniecenia i wyczekiwania.
W pewnym momencie do Jorraha zbliżył się brzuchaty krasnolud o rudej brodzie.
- Witaj przyjacielu - rzekł basowym głosem - Czy ja dobrze widzę, że masz tych ludzi na sprzedaż? Zainteresowała mnie ta blondyneczka. Żona potrzebuje pomocy w kuchni i zdaje się, że ta nadałaby się idealnie.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline