Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2014, 10:44   #128
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Nikt nie był w stanie od powiedzieć na zadane przez Randulfa pytanie, zmasakrowane ciało nie było łatwe do rozpoznania. Jednego byli zgodni, że jest to chłopskie dziecię. Świadczył o tym bród, oznaki pracy i miejsce niedalekie domów chłopskich trudniących się pomocą drwalom.


-Jutro będziemy wiedzieć, zawsze rano ktoś swego pacholęta szuka, chociaż teraz ludziska już wiedzą co się stało gdy go nie ma w domu. - powiedział z westchnieniem sołtys

Widząc postawę Otwina sołtys nie odpowiedział nic jedynie spojrzał na kozę, która podskubywała trawę co chwilę spoglądając na rozmówców.

Sierść jaką badał Oswald wyglądała niczym wilcza, wyróżniała się być może tym że była lekko dłuższa niźli tego zwierzęcia. Każdy ze stojących tutaj był skłonny powiedzieć, że jest to wilcza, bądź jakiego wielkiego biesa.

Ślady dziewczynki ciężko było odnaleźć, lekka osoba, mała nie zostawiała na tak ubitej powierzchni za wiele śladów, co innego z pazurami, które zahaczały ziemię i pozostawiały ubicia. Ciężko było powiedzieć o istocie, która pozostawiała te ślady, z pewnością musiał być to większy wilk, albo coś do niego podobnego.

Sołtys spojrzał na bohaterów po czym dodał:

- Pamiętajcie więc o jutrzejszym zaproszeniu na dwór szlachcica w porze wieczornej. A teraz chciałby wiedzieć kto z was idzie do tego lasu? W prawdzie myślę, że nie jest to najlepszy pomysł, bo to coś na pewno już jest daleko, ale jestem skory aby wam na to pozwolić. Chcę jednak wiedzieć gdzie każdy z was się znajduje, aby móc w każdym momencie was powiadomić o krokach śledztwa. - powiedział powoli lekko zaspany
 
Inferian jest offline