Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2014, 12:01   #85
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Mamy czwartek, bardzo się cieszę, w nocy zrobiłem ostatnie szlify karty (czcionkę zmieniłem :P)

A teraz na poważnie, poszperałem trochę w starych postach i znalazłem mapę planety (tę z hexakwadratami) i mam takie małe, głupiutkie pytanko do naszej MG.
Jaka jest różnica miedzy seledynowym i jasnozielonym (męski daltonizm), jakoś jeszcze udało mi się rozróżnić szarozielony od ciemnozielonego ale przyznam chyba z 15 minut się na tę kwadraciki gapiłem. I naprawdę ciężko mi powiedzieć gdzie na napie jest dżungla. Jeszcze jedno, czym jest scrub? Google niestety w tym przypadku zawiódł (no chyba, że typem terenu jest skrobanka lub serial o mało rozgarniętych lekarzach).

Myślę, że to tyle. Powodzenia ze sprawdzaniem kart i dopinaniem wszystkiego przed premierą.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest teraz online