Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2014, 12:46   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tao wzruszył ramionami zupełnie nie okazując zażenowania - Nie lubię ludzkiej słabości ani głupoty. W twoim wieku powinnaś mieć już świadomość, że świat nie jest przyjaznym miejscem wystarczyłoby żebyś kupiła sobie porządny nóż sprężynowy i mogłabyś mu obciąć jaja przy obciąganiu, albo jeszcze lepiej ciąć w pachwinę potem w mosznę i uciekać wtedy nie uderzyłby cię w pierwszym odruchu zaskoczony bólem a potem wykrwawiłby się na śmierć.

- Nie pomogłem ci, bo nie widziałem w tym dla siebie korzyści, jasne, że mógłbym go zabić bez problemu, ale nie miał przy sobie nic wartościowego. A ty byś mnie nie nagrodziła za ratunek, bo byłabyś zbyt wystraszona na zapłatę w naturze a ja w przeciwieństwie do twojego znajomego nie lubię brać siłą Uciekając przed nim udowodniłaś, że masz trochę woli przetrwania, ale gdyby nie to, że byłem trochę podpity a ty uciekałaś w moją stronę to bym was zignorował - Tłumaczył zimno.

-, Ale i tak jedyne, co z tej sytuacji mam to rozbity nos i muszę szukać nowego miejsca na nocleg a ty mnie jeszcze winisz za to, że nie uratowałem cię od własnej głupoty? Nie mówię, że ty go sprowokowałaś, bo obwinianie kobiet za reakcje takich śmieci jest kretynizmem, ale zawiniłaś lekkomyślnością. Powinnaś wiedzieć, że świat nie jest przyjaznym miejscem, zapłaciłaś za tą lekcje wysoką cenę, ale teraz nie jesteś już owcą a wilkiem.

- Dałem ci wędkę i cenną lekcje życie a ty masz pretensje? Cóż, typowe w każdym razie zapewniłaś mi nieco rozrywki i to mi musi starczyć. Powodzenia zatrzymaj sobie kocyk na pamiątkę - Pożegnał się ze śmiechem i ruszył w swoją stronę szukając nowego miejsca na nocleg.

~Jak zwykle, nic nie idzie po mojej myśli, głupia niewdzięczna smarkula ~ - Pomyślał lekko zirytowany całym zajściem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 31-07-2014 o 12:53.
Brilchan jest offline