Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2014, 16:43   #101
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Jorrah, Ancar, Tissel
- Nie chciałem cię urazić, panie - bąknął krasnolud wycofując się półkroku na widok potężnego miecza - Myślałem, że dobijemy targu, ale cena widzę iście zaporowa. Trzydzieści jeszcze mógłbym dać, a może i jeszcze piątkę bym dołożył, jakbyśmy się potargowali. Jednak jak nie chcesz, to nie.
Krasnolud już miał odejść do swojego kramu, gdy Jorrah zadał mu pytanie.
- Książę powiadasz. A jest tutaj niedaleko taki jeden. Taki zubożały szlachciura, choć i ten tytuł wielu podważa. Mniemanie jednak o sobie ma bardzo wysokie i różne bujdy opowiada, jak kto zechce go posłuchać. Gdzie on to nie był, z kim się nie bił i jakich to on skarbów nie zdobył. Ponoć smoki mu się w pas kłaniały, a kamienni giganci kolacje przynosili. Bajkopisarz, ale nie szkodliwy mimo, że orków sobie do ochrony zaciąga. Taka miejscowa atrakcja. Nikt go tutaj specjalnie nie szanuje, ani się nie przejmuje. Jeżeli interesy z nim chcesz robić, to lepiej zapomnieć. Nawet jak go coś zainteresuje, to pewnie nie będzie miał czym zapłacić i będzie cię zwodził jakimiś dzierżawami lub w ratach oddawał. Szkoda fatygi, mówi ci panie.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline