Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2014, 17:38   #25
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
-Nie wiem po co od razu mielibyśmy pakować się w największe bagno. - Zaoponował Grodug. -Ruiny, pewnie są wypełnione po brzegi złotem, ale i potworami. W dodatku nigdy wcześniej razem nie walczyliśmy i nie mam pojęcia czy mogę wam zaufać w tej kwestii. Już prędzej zgodziłbym się z Doriganem i Reinmarem na wydrążony tunel. To będzie niezła rozgrzewka, a w zabijaniu szczurów to mam już pewne doświadczenie. Pełno się tego pląta po kopalniach Karak Kadrin i nieraz udało mi się jakiego ubić kilofem. - Po ostatnich słowach Grodug przejechał dłonią po rękojeści swego kilofa zawieszonego na plecach i roześmiał się donośnie.

-No, a jak nic tam nie znajdziemy to zawsze przecież można zawrócić i iść wgłąb ruin lub kopalni. Czasu to mamy chyba pod dostatkiem.
 
Hazard jest offline