Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2014, 17:05   #103
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Ancar dalej nie wychodził ze swojej roli. Jak to niewolnik, stał dalej, jak do tej pory. Przysłuchiwał się krótkiej rozmowie między Jorrahem, a krasnoludem. To, co usłyszał, niezbyt mu się podobało. Gdy krasnal zostawił ich samym, postanowił się odezwać.
- Czy mi się wydaje, czy wpakowaliśmy się w jakieś gówno, za które nikt nam nie zapłaci? Dałem sobie obić gębę i zakuć się w kajdany, dla rozrywki? Nie wiem, czy chcę się pakować dalej, gdy wiem, że wielce prawdopodobny jest brak zapłaty za wszystko - zdecydowanie nie był zadowolony z rozwoju sytuacji. Oprychy mogły kryć Mortimera, jeśli dla niego pracowały, ale ten krasnolud. Mało prawdopodobnym było, by najemnicy wpadli na spotkanie przyjaciół Mortimera, którzy mówią o nim same dobre rzeczy, a o jego wrogach opowiadają bajeczki.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline