Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2014, 11:27   #108
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Grupa dojechała na miejsce. Szybki rekonesans uczyniony przez Mirona pokazał, że teren jest pusty i prawdopodobnie bezpieczny. Rozległy parking, brak miejsc na kryjówkę i fakt, że parking znajdował się w centrum miasta praktycznie wykluczał zasadzkę. Choć jak mówi powiedzenie "nigdy nie mów nigdy"


Gdy tylko samochód runnerów zatrzymał się na parkingu zaraz zza rogu wyłonił się samochód, który Miron widział w pobliżu magazynu. Sedan z czwórka trolli, którzy wyglądali jakby byli pełni testosteronu i wylewającej się wręcz uszami agresji. Po kilku chwilach wylądowała też naprzeciwko runnerów AV-ka Darsona.
Mężczyzna wyszedł z samochodu i stanął obok niego.
- Witajcie - rzekł z udawaną życzliwością - Nie spodobała mi wasza akcja w magazynie. Nie tak się umawialiśmy. Co to za jakieś dziwne podchody? Chcecie mnie sprawdzić, czy co? Gdzie towar?
Surowy ton sprawił, że runnerzy wyzbyli się jakichkolwiek wątpliwości, czy Darson jest ojcem porwanej dziewczynki. Teraz przemawiał przez niego zimny i wyrachowany biznesmen.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline