Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2014, 12:03   #7
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przykro mi, zmieniłem to dlatego, że początkowym założeniem była sesja drużynowa, ale stwierdziłem, że sam nie przepadam za tworzeniem takich sesji, ani nie lubię uczestniczyć w nich.
To powoduje w ogólnym odczuciu, że sesja może zostać porzucona. Może coś Ci się nie spodobać i ją porzucisz, albo zmienisz tak samo jak rekrutację.

Cytat:
Na moim pierwszym forum i tak mam za dużo sesji na głowie na prowadzenie kolejnej, ludziom by się nie spodobało gdyby prowadził tam kolejną sesję. Poza tym mało osób na tamtym forum mimo, że to forum o sesjach RPG bierze udział w sesjach RPG.
Chodzi Ci o to, że grasz także na innym forum i masz tam wiele otwartych sesji, czy tak ?
To po raz kolejny powoduje negatywne odczucia z tym, że możesz nie mieć czasu, no i możesz nie wyrobić się z nim na prowadzenie tej sesji - tutaj.

Trochę do wcześniejszego posta:

Cytat:
Może jeden z was będzie miał wątek paczki, ale raczej nie, dlatego zmieniam to. Będzie to trochę bardziej sandbox, choć nie do końca, ponieważ będziecie mieli cel główny, tylko nie będziecie go mieli od razu.
Uważam, ale to moje subiektywne zdanie, że ta część Twojego posta powoduje niechęć do brania udziału w sesji. Jest strasznie nie klarowna.

Cytat:
To miała być sesja o bardzo ważnej paczce, ale ja nie lubię sesji drużynowych
Mam odczucia, że nie masz głównej fabuły, w której znajdą się bohaterowie tylko główne założenie, że będzie to świat Wiedźmina. Dlatego takowa zmiana, bo jak sam piszesz miała być sesja o paczce, ale jednak nie będzie, w związku z tym na myśl przychodzi tylko jedno pytanie, o czym ona właściwie będzie?

Chyba, że tak jak sam napisałeś:

Cytat:
alternatywna wersja wydarzeń z wiedźmina 2


Pozdrawiam
 
Inferian jest offline