Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 10:46   #31
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Ah, stare dobre czasy!
Papa nie stracił rezonu oraz klasy. Włoscy gangsterzy mieli klasę. I honor - rzecz niespotykana wśród latynosów czy murzynów.
No i nadal gotowali tutaj wyśmienicie! Carbonara była przepyszna, a dobre wino podkreślało świetność dania. Po nasyceniu się tym wszystkim pojawił się Big Papa.
Trochę się postarzał.
- Czym ci mogę służyć Thomasie? Zakładam bowiem, że nie odwiedziłeś mnie z czystej kurtuazji. i powiedz mi kim jest twój przyjaciel oczywiście, bo zdaje mi się że skądś go kojarzę. Pamięć mnie już jednak powoli zawodzi.
Uśmiecham się. Niby mała rodzina, nie prowadzą wielkich interesów, a orientują się doskonale. Nie warto grać w zaparte przy Papie, lepiej pokazać karty.
- To jest Mark Cooper, mój znajomy. Jest urzędnikiem państwowym. Przybyliśmy tutaj w prywatnej sprawie, zupełnie nie służbowej. Jak wiesz.. jakiś czas temu zabito moją córkę. Próbowałem prywatnego śledztwa, ale spełzło na niczym. Wtedy pojawił się Mark i zaproponował mi pomoc. Moje pytanie brzmi: co wiesz o firmie 7Pack i ich.. tajemnicach? Szczególnie szefowej. Czym jeździ, gdzie mieszka? Mam dziwne wrażenie, a nos gliniarza podpowiada mi, że za tą firmą stoi coś grubszego.
 
Gveir jest offline