Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 11:06   #6
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Erthar zatrzymał się, a cóż innego miał zrobić? Nie potrzebował teraz wrogów. Strażnicy byli niewolnikami. Jakoś go to nie zaskoczyło. Na tym cholernym świecie niewolnicy byli wszędzie. Popatrzył za odchodzącym strażnikiem. Wyglądało na to, że zaraz zjawi się ich właściciel. Zdjął kaptur z głowy, by ukazać swoją twarz. Ukrywając twarz pod kapturem raczej nie wzbudzałby zaufania.
- Chcę... - to było dobre pytanie, czego on tak naprawdę teraz chciał? I czy mógł odpowiedzieć zgodnie z prawdą? - Wędruję przez pustynię od kilku dni. Jesteście pierwszymi, których spotkałem. Chcę po prostu z wami porozmawiać - powiedział po chwili. Czekając na reakcję strażnika, zastanawiał się czy nie powiedział zbyt wiele. Niestety nie był już wstanie cofnąć swoich słów.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline