Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 11:28   #32
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Papa uśmiechnął się szeroko i poklepał Thomas po ramieniu.
- Urzędników mi tu przyprowadzasz przyjacielu. Tak, bez uprzedzenia. Nie ładnie, oj nie ładnie - głos DiStefano był niby spokojny, ale O'Brain czuł ukrytą w nim groźbę i prawdziwą niechęć - Ja rozumiem, że to jakiś twój znajomy i mu ufasz, ale wiesz jak to jest z ludźmi. Do pana nic nie ma - Papa zwrócił się do Coopera - Jednak nikt nie chce kłopotów, prawda?
Mężczyzna wziął łyk wina i ponownie zwrócił się do O'Braina:
- Odznakę oddałeś, ale glina dalej w tobie siedzi. Wyluzuj, to nie przesłuchanie - Papa ponownie uśmiechnął i chwilę się zamyślił - 7Pack! nic mi to nie mówi. To chyba jakaś firma kurierska, tak? A jakie oni mogą mieć tajemnice, co? I co ty masz do nich właściwie?
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline