Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 11:37   #7
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Gdy Erthar udzielał odpowiedzi wrócił drugi strażnik.
- Zaprowadź go do Uriellaha - polecił swojemu kompanowi.
Mężczyzna ucieszył się. Poszło łatwiej niż się spodziewał. Początkowa wrogość i nieufność została zastąpiona przez życzliwość i gościnność.
Erthar został zaprowadzony przed oblicze elfa, który leżąc na poduszkach wskazał mu miejsce na dywanie w swoim pobliżu.
- Witaj - rzekł - Jestem Uriellah Ellastallord, głowa rodu i przewodnik karawan. Siadaj i rozgość się. Opowiadaj skąd przybywasz i dokąd zmierzasz.
Na polecenie elfa jedna z kobieta przyniosła dzban chłodnej wody, owoce oraz suszone mięso.
- Wybacz skromność tego posiłku, ale jesteśmy od wielu dni w drodze. Nasi towarzysze udali się do miasta, aby uzupełnić zapasy, ale wrócą dopiero o świcie. Opowiadaj zatem. Ciekaw jestem wielce kim jesteś.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline