Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 15:39   #101
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Ale porozmawiajmy teraz na serio, czy ten skan planety (mapa z hexami) to cała powierzchnia globu czy tylko jakiś wycinek? Z moich obliczeń wynika że jest w chu duże i musi być cała planeta, ale ten otwór z morzem na środku wygląda mi na bardzo duży, bardzo stary i bardzo długo nie wybuchający super wulkan, co jako planetologa trochę mnie martwi, wulkan pod Yellowstone w przypadku wybuchu niszczy całą ameryke północną i zaczyna się nuklearna zima, możliwy wulkan na naszej koloni jest wielkości ameryki lub dwóch co w przypadku wybuchy oznaczało by...no byli byśmy w dupie i to takiej przed duże D. Ale to tylko taka moja "naukowa" teoria.

A wracając do Zua naszej MG, ja tam się przeciwności losu nie boję, mam moje roboty, pistolet też mam. Ba mam nawet cannabis na stres i inne dolegliwości.

Dobra pora zwijać ten post, Autumm jeszcze jedno zanim zaponę, KOSMICZNA SZARAŃCZA. hmm?
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 07-08-2014 o 15:45.
Baird jest offline