Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 19:47   #126
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Sav czuł, że długo już nie powstrzyma nerwów i zaraz po prostu wybuchnie. W sumienie miałby nic przeciwko, gdyby stało się nagle coś strasznego. Wszyscy by się w końcu zamknęli i pozwolili im odejść.
- Przeżyłem pieprzony cyklon! Zrobiłem coś, co wy wszyscy uważacie za niemożliwe! Byłem w środku tej budowli i widziałem mutanty. Zabiłem mutanta podczas poprzedniej podróż! Przed momentem byłem chyba martwy, a to wszystko dlatego, że znalazłem się w tej cholernej wiosce! Zadowoleni? Teraz jesteście wstanie mi zaufać? - wyrzucił z siebie jednym ciągiem. Skoro tak chcieli wszystko wiedzieć niech mają. Niech znają prawdę. Prawdę o tym, że da się przeżyć w Pomroce i Sav to zrobił. Miał już dość tej bezsensownej dyskusji, która mogła ich wszystkich zabić.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline