Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 21:01   #35
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Wzdycham. Upijam łyk wina.
- Widzisz.. gdy Lucy zaginęła rozpocząłem własne śledztwo. Po jej śmierci, tej pieprzonej rozprawie i medialnym szumie, a zaraz potem po cugu moja pamięć się trochę rozjechała. Wiem na pewno, że z jakiś powodów ich śledziłem. Nawet zatrudniłem się pod fałszywym nazwiskiem. Podejrzewam, że szefowa - Sylvia Anderson ma w tym największy udział.
Kiwam głową po raz kolejny. Doskonale rozumiem, że to skomplikowana sprawa. Zebranie takich danych zajmuje trochę czasu. Chyba pora będzie odwiedzić rodzinną miejscowość..
- Jeszcze jedno, Papo. Wiem, że masz wpływy i pewne obszary kontrolujesz. Powiedz mi czy wśród waszej społeczności amerykanów włoskiego pochodzenia, ostatnimi czasy zdarzały się dziwne rzeczy? Zniknięcia dzieci, nastolatek? Coś Cię zaniepokoiło?
 
Gveir jest offline