Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 22:06   #20
Tiras Marekul
 
Tiras Marekul's Avatar
 
Reputacja: 1 Tiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnie
Duuuużo zależy od MG. Dla mnie mechanika Neuroshimy jest skrajnie skopana. Z reguły nie lubiłem walki, a jak się okazało że gracze nie wypełnili wszystkich celów i pod koniec doszło do walki 4 graczy kontra 6 mutantów to walkę prowadziliśmy chyba z 40 minut. ;/

Szczur ze snajperką i zdolnością szary nie jest do powergamingu. Po prostu stanowi skuteczne połączenie o czym się przekonałem. Trzeba kombinować, nie oznacza to zaraz że chcesz niszczyć sesję zabijając każdego kogo spotkasz.
 
__________________
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.
Tiras Marekul jest offline