Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2014, 12:57   #24
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Erthar już myślał, że coś pójdzie po jego myśli. Znajdzie oazę i czegoś się dowie. Niestety ostatnie słowa wodza go rozczarowały.
- Jest problem. Nie wiem, gdzie jest ta oaza. W snach ojciec każe mi się tam udać. Niestety słyszałem, że to miejsce to tylko legenda. Wiem jak wygląda, ale to tylko legenda - powiedział zawiedziony. - Dopóki nie znajdę oazy, możecie czekać kolejne czterdzieści lat, przykro mi - zacisnął dłoń na naszyjniku.

Nagle Erthar coś sobie uświadomił. Przecież ten naszyjnik mógł równie dobrze czekać na niego w oazie. Jeśli dopiero tam mógłby z niego korzystać, dlaczego ojciec chciałby, aby dostał to wcześniej. Musiał być jakiś powód. Ścisnął klucz w dłoni, zamknął oczy, wyobraził sobie oazę ze snów i skupił się na przedmiocie. Liczył, że stanie się cokolwiek. Z jakiegoś powodu dostał go wcześniej. Czyżby chodziło o to, że klucz zaprowadzi go do oazy?
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline