Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2014, 15:06   #117
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
- Co ci odpierdoliło? - zapytał Ancar, leząc za Jorrahem. Wiedział doskonale, że nie było sensu się wyrywać, bo udałoby mu się wydostać... ale jego ucho zostałoby w dłoni towarzysza, a takie coś nie odpowiadało mu. Spojrzał na wojownika z mieczem nad głową. Serce zaczęło bić mu szybciej. Chociaż doskonale wiedział, kto przed nim stał, czuł strach.
- Wiem, że to wszystko to był mój pomysł, ale to już kurwa przesada - zamknął oczy, nie chcąc na to patrzeć. Czekał na uderzenie. Wydawało mu się, że Jorrah na stare lata zwariował i z powodu nieudanej akcji postanowił go zabić. Gdy uderzenie nie nadeszło, a dokładniej nie poczuł jego bólu, otworzył oczy i spojrzał na niego. - Dlaczego nie powiedziałeś od razu, co chcesz zrobić? - wydarł się. - Myślałem, że chcesz mnie ukatrupić! Jeszcze raz zrobisz coś takiego, to cię zabiję! - nagle mieszaniec roześmiał się głośno. Przed chwilą omal nie umarł ze strachu, a okazało się, że nie miał ku temu żadnych powodów.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline