Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 11:34   #27
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- A mnie to nie zaprosisz? - spytałem udając obrażonego. - No ale jak nie to mówi się przykro i jakoś przeżuję tę głęboką ranę w sercu!
- Księżniczko, pozwolisz że ja, skromny wojak zaproszę cię na kufelek czegoś mocniejszego? - zwróciłem się do dziewczyny delikatnie chwytając jej dłoń. - Powiedz mi gdzie takie pięknie kwiaty jak ty rosną? Zwiedziłem pół świata, ale takiej urody jeszcze nie doświadczyłem - złożyłem pocałunek na dłoni dziewczęcia uśmiechając się do niej.
Lubię zgrabne dziewczęta, a ta szczególnie przypadła mi do gustu. Wiem, że bycie miłym dla klientów to jej praca, ale zawsze można spróbować. Jak się obrazi to przeprosi najwyżej. Nie raz moje zaloty kończyły się siarczystym policzkiem, lub kuflem piwa wylanym na głowie. W końcu dziewczyny też mają swoje gusta. Byłym głupcem gdybym się z tym nie pogodził.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline