Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 13:33   #28
Erissa
 
Erissa's Avatar
 
Reputacja: 1 Erissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputację
Uśmiechnęłam się słysząc wypowiedź Kruka
- Sądziłam, ze raczej wolałbyś zostać z Mariną, ale jeśli jednak zdecydowałbyś się na bardziej... pasjonujące zabawy jak choćby partyjka pokera albo zakłady w walkach na pięści - uniosłam kufel w jego stronę - Radam widzieć się w twoim towarzystwie podobnie jak i pozostałych z naszej zacnej drużyny - puściłam oko
Patrzyłam jak przymila się do dziewki i zakryłam usta maskując serdeczny śmiech. Nie wiedziałam jak cała przygoda się skończy, ale nie zmieniało to faktu, że zajście znacznie poprawiło mi humor. Sama obserwowałam bacznie dziewczynę ciekawa jej reakcji.
 
__________________
"Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata. Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można."
A. Sapkowski
Erissa jest offline