Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2014, 10:59   #3
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Roran-grim jak tylko się ocknął sięgnął po przytwierdzoną do plecaka manierkę z gorzałą i wziął solidnego łyka.
Aaaa... od razu lepiej. Spojrzał raz jeszcze na bojowisko po czym rzekł Tfu, co za porąbana sprawa.

Przysłuchiwał się na spokojnie swoim towarzyszom po czym nie wytrzymał i rzekł:
Chyba was porąbało! Ty wskazał na maga to zawsze miałeś swój świat ale was chyba duch opuścił.Gościu nasrał nam ganek poczym wytarł nami to gówno, które zrobił a wy chcecie schować głowę w piasek? Cioty.
Jeszcze mu list wyślijcie jak to nas pięknie wychędożył
.

Roran splunął gdzieś w bok, poprawił swoje dwa topory i kontynuował swoją tyradę: Ty też widzę, żę pękasz? powiedział w stronę Ivana Wielki wojownik, phi. Jak jest bardziej owłosione od Twojej rzyci i ma więcej jaj niż Twoje panienki to już wysiadasz, nie? ironizował chcąć obudzić w swoim towarzyszu chęc do walki.

Schylił się by podrapać Bhazer'a za uchem i mówił dalej. Dzisiaj dużo mówił.
Głosuję za tym by ich wytropić i dorwać w odpowiednim momencie. Nie mówię, że wszystich naraz ale Edmund w końcu wróci do swojej izby czy tam miasta a tam my będziemy na niego czekali bo musi nam odpowiedzieć na parę pytań.

Czekając na odpowiedz także skierował się obok klifui rzekł: Ja mam cały sprzęt spinaczkowy ale nie dam go takiemu nowicjuszowi jak Ty bo mi zepsuję. uśmiechnął się Sam tam mogę zejść ale nie wiem czy jest sens zakończył patrząc w przepaść
 
Dnc jest offline