Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2014, 13:26   #103
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
- Nas jest siedmiu, bo konającego nie liczę - odparł Uriellah - Jakie mamy szansę z uzbrojonymi i jak sam słyszałeś sterowanym przez kogoś jaszczuro-ludźmi? No jakie? Wiele dla ciebie poświęciłem. Ja i wielu innych też, bo wierzymy, że jesteś wybrańcem. Sam tego z resztą dowiodłeś. Ja też nie znoszę uciekać, ale czasami nie ma innego wyjścia. Mamy łódź i nią możemy się oddalić od wyspy, aby następnie spróbować się zakraść na nią ponownie. Jeżeli podejmiemy walkę, bez przygotowania cały nasz wysiłek może zostać utracony przez tę jedną głupią decyzję. Też chciałbym mieć już wszystko za sobą i opuścić wraz z tobą Athas. Życie jednak nauczyło mnie, że wszystko co cenne i wartościowe zdobywa się z wielkim trudem.
- Nie będziemy cię namawiać, bo po pierwsze nie ma na to czasu - dodał Jebullah - i to ty tu rządzisz, ale zastanów się dobrze.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline