Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2014, 14:46   #104
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Erthar przygryzł wargę tak mocno, że zaczęła z niej płynąć krew. Rozumiał, że jego towarzysz ma rację. Jednak to wszystko nie miało sensu. Uciekną i już tu nie wrócą, szczególnie jeśli Cilops znalazłby się pod kontrolą jego wrogów.
- Uciekajcie. Oni szukają mnie, wy ich nie interesujecie. Uważajcie na Cilopsa, mogą go kontrolować, więc nie oddalajcie się zbytnio od brzegu. Ja pójdę w dół. Tam coś jest. W tych korytarzach kryje się coś, co może nam pomóc - nie była to prawda. Nie miał żadnej pewności, co tam znajdzie, ale wydawało mu się to jedynym rozwiązaniem w tej chwili. Musiał być jakiś powód, że nawet w tej chwili czuł, że coś ciągnie go do tych korytarzy. - Nie wracajcie po mnie. Już zbyt wielu zginęło z mojego powodu. Czas, żebym zapanował nad swoją mocą i radził sobie sam.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline