Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2007, 09:35   #47
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Strażnik kipiał wręcz ze złości słysząc słowa Gildrila.

- Czemu oni zawsze muszą stwarzać problemy - rzucił do towarzysza stojącego obok. Chwilę potem popatrzył na elfa- Słuchaj no szpicouchu...Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie jeśli weźmiesz przykład ze swojego kolegi-elfa i pójdziesz grzecznie z nami...Nie wiemy po co komendant was wezwał i gówno mnie to interesuje mówiąc szczerze. Dostaliśmy rozkaz więc go wykonamy...Albo pójdziecie sami, albo doprowadzimy was pod przymusem...dla mnie to bez różnicy... - uśmiechnął się szeroko pewny swego. Skinął głową swemu kompanowi który podszedł szybko do drzwi. - Na zewnątrz czeka jeszcze sześciu moich ludzi. Jeśli będziecie stawiać opór dam sygnał mojemu człowiekowi i załatwimy to inaczej...Więc jak będzie?

Strażnik dał wam wyraźnie do zrozumienia że w taki czy inny sposób wykona swoje zadanie.
 
Kenshi jest offline