Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2014, 11:44   #7
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Zatem jakie warunki trzeba spełnić aby ją otrzymywać?
Pierwszy wymóg (zgoda MG) potraktuj jako warunkowo spełniony. Od siebie dorzucam jeszcze dwa wymagania:
1. Musisz uwzględnić dysponowanie magicznym ogniem w historii postaci - wyjaśnić, albo chociaż podać domysły, skąd ta unikalna moc dostała się w twoje ręce. Powinno to być wiarygodne uzasadnienie. "Mam tak od maleńkości" nie wystarczy .
2. Musisz uwzględnić ją w czasie odgrywania mając na względzie rzadkość tego zjawiska - np.: poprzez roztropne z niej korzystanie, tak, aby nie ściągnąć na siebie uwagi zazdrosnych, ciekawskich i potężnych istot.

@ImperatorK
Ogólnie odnosząc się do kwestii ToB'a:
Umówmy się tak: jeżeli stworzoną przez siebie postacią przekonasz mnie, że warto dla niej dopuścić ToB'a - zrobię to. Z przyjemnością zmienię zdanie, jeżeli twój adept ścieżki dziewięciu ostrz będzie tego wart . Deal?
Cytat:
Poprawka. "Optymalizacja"(...)
Tak, dokładnie o to zjawisko mi chodziło. Po prostu "optymalizacja" lepiej mi brzmiała od powergaming'u. Jakoś bardziej swojsko.
Cytat:
Hm. Brak GDoca to duży plus.
O tak. Ileż rekrutacji odpuściłem sobie widząc w warunkach wstępnych te internetowe kajdany
Cytat:
Wątpię jednak że spodoba ci się mój koncept na postać. A nawet jeśli sam koncept ci będzie odpowiadać, będę się musiał napocić aby go uzasadnić fabularnie
Spróbuj! Nie jestem DeDekową konserwą, lubię przełamywać konwencje - jeśli ma to ręce i nogi.
Cytat:
Szkoda też że tak niski poziom. :/
Każdy Elminster od czegoś musiał zacząć
 
ObywatelGranit jest offline