Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2007, 12:23   #48
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Grozisz mi człowieczyno? Znasz gniew Elfów? Chcesz się przekonać o potędze magii? Nie wyglądasz mi na mądrego, ale na pewno na upartego. Nie jestem taki pewien, czy na pewno nie wiesz po co komendant nas wzywa. Poza tym... Po co ci aż osiem osób? Dwóch towarzyszy tutaj, sześciu na zewnątrz? Daj mi chociażby jeden powód, dlaczego mielibyśmy iść z wami. Nie przyjmuję odpowiedzi mieczem.
Szybkim ruchem wyjął swój łuk, i przyłożył jego drzewiec do oczu oczu strażnika.
Najlepsza robota elfów. Wierz mi, nie jest przyjemnością być zranionym strzałą z takiego łuku. Taką strzałą - dodał, wyjmując tą samą ręką długą strzałę. - A tobie, kolego
- powiedział do strażnika stającego przy drzwiach - Radzę uważać. Różne rzeczy czają się za plecami nieuważnych strażników pilnujących drzwi.
Przygotował dzban do rzutu za najbliższego strażnika. Nie miał zamiaru walczyć, ale zdenerwowała go nagła napaść straży Middenheim pierwszego dnia pobytu w mieście. W razie ataku strażników ma zamiar wystrzelić w strażnika przy drzwiach, i poderżnąć gardło kapitanowi. Nie dał po sobie poznać zdenerwowania, chociaż po jego twarzy zaczęły spływać strużki potu.
 
Yaneks jest offline