Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2014, 23:06   #322
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Także do tej pory z filmów tegorocznych obejrzałem w kolejności od najlepszego do najgorszego:

Død Snø 2 - prześmieszny komediohorror norweski o dalszych losach jedynej żywej osoby, która nie została zamordowana w pierwszej części i jego nieumarłych, niemieckich i nazistowskich przeciwników
Niezniszczalni 3 - może i to film po to, żeby starzy bohaterowie kina akcji jeszcze trochę kasy wyciągnęli, ale po pierwsze ta część jest lepsza niż poprzednie pomimo słabizny młodych aktorów, a po drugie ci starzy aktorzy nadal są dobrymi aktorami kina akcji
Zawód: Chuligan - ang. The Hooligan Factory, parodia angielskich filmów o chuliganach, głównie The Football Factory, jest tam sporo odniesień bez znajomości których ten film traci,
Noc oczyszczenia: Anarchia - jak podobała się piersza część to i ta spodoba się, taka rzeź na opustoszałych ulicach,
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie - warto obejrzeć dla sceny z tym szybkim typem w kuchni i lewitującym stadionem... lub obejrzeć te sceny na twojejrurze i darować sobie film, w każdym razie dało się obejrzeć i nie nudzi bardzo
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz - ten też nie nudzi, podobała mi się pierwsza część to fajnie było zobaczyć co dalej, nie oglądałem w końcu Avengers i pewnie nie obejrzę, bo unikam długich kiepskich filmów
Batman DCU: Syn Batmana i Justice League: War - dwie kreskówki na podobnym poziomie, w pierwszej Batman walczy z zabójczymi nindża czy kimśtam i wychodzi że zerżnął córkę jakiegoś nindża i ma bękarta, a w drugim to jakiś typ z piekielnej planety najeżdża Ziemię przez portale i jakiś robot i komediowe sceny z Batmanem i Flashem i cośtam z Supermanem i Batman tam na tej innej planecie cośtam...
Cabin Fever: Patient Zero - nie oglądałem innych części, ale pewnie obejrzę; fabuła padaczkowa ale ciekawie pokazana choroba będąca mieszanką eboli i trądu w wersji turbo, dwie chore laski szarpały się i dosłownie rozdzierały siebie na strzępy
Diabelskie nasienie - głupie cośtam z opętaniem kobiety, strata czasu
A Haunted House 2 - pierwsza część pomimo humoru z poziomu rynsztoku miała swój urok, druga takiego uroku już nie ma
Paranormal Activity: Naznaczeni - odgrzewany kotlet bez niczego nowego, ta seria była dobra gdy nie była serią a jednym filmem
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 24-08-2014 o 09:43.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem