Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2007, 21:17   #26
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Elf napierał z całej siły na drzwi, które zatrzasnęły się przed sekundą, Seanna została za nimi.Wydawało mu się, że przez chwilę słyszał głos niziołczej kobiety, wzywającej pomocy. Drzwi nadal nie ustępowały, chociaż wytężał całe swoje siły, jego wysiłek szedł na marne. Z frustracji uderzył pięścią we wrota. "Jak mogłem być tak głupi, żeby pozwolić iść jej tam samej? To ja powinienem pójść pierwszy!"
Oparł się o ścianę, musiał ochłonąć, pozwolił by jego oddech wyrównał się, a myśli uspokoiły. Pamiętał nauki swojego fechmistrza, "spokój i otwarty umysł zapewnia Ci zwycięstwo w walce i powodzenie w życiu", choć w kontekście sytuacji w jakiej się znalazł, słowa z przeszłości wydawały mu się teraz tak abstrakcyjne, "ciekawe czy Arem był kiedyś w takiej sytuacji?"-pomyślał.
Już chciał się zwrócić do reszty drużyny o pomoc, kiedy półczart z rozpędu kopnął wrota, jego brutalna siła także nic nie zdziałała, musieli spróbować razem. -No to na "trzy" rogaczu- powiedział. -Swetlana, Remorant, pomóżcie, mam dziwne wrażenie, że ta komnata próbuje nami manipulować, albo ktoś kto ma nad nią władzę, jeśli będziemy działać razem, to te próby manipulacji mu skutecznie utrudnimy.-jego głos był spokojny i opanowany, ale wnętrze jego duszy aż się wyrywało, żeby przyjść z pomocą Seannie, a jeszcze bardziej by dorwać tego kogoś, kto ich tu uwięził.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline