Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2014, 20:27   #164
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Kaspar, Ancar,Tissel
- Raczycie żartować - syknął hrabia - To ja z narażeniem życia i godności zdobywam sprzęt, uwalniam was, a w zamian otrzymuje co? Policzek w twarz! O niewdzięczni! Tak zagrywać z hrabią Karminovom? O łajdacy!
Hrabia zaczął nerwowo krążyć po polance i wymachiwać rękami, wygrażając przy tym niebu.
- Popamiętacie mnie łachudry! - wrzasnął - Już ja wam pokażę! Zgotuje wam taki los, że będziecie mnie błagać o litość psie syny - spojrzał na stojącą z boku Tissel i dodał - i córki, tfu! Bywajcie łachudry! Następne nasze spotkanie zapamiętacie na długie lata.
Hrabia podskoczył mruknął coś pod nosem i zniknął pozostawiając po sobie jedynie smużkę dymu.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline