Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2014, 21:21   #4
Spaiker
 
Spaiker's Avatar
 
Reputacja: 1 Spaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwu
Po upadku Ulfrsen był nad wyraz optymistyczny, i mimo że wszystko bolało go jak cholera, szeroki uśmiech gościł na jego twarzy. Nie spadł jako pierwszy, a to przy upadku z nieba było sporym atutem. W głowie miał jedynie echo swojego imienia mieszany z dzwonieniem w uszach, kiedy postanowił rozejrzeć się dookoła ból spowodowany podnoszeniem się zdołał skutecznie usunąć jego uśmiech. Spoglądając w stronę pozostałych zauważył że dobywają oni odzież ze skrzyń, w tedy dopiero uświadomił sobie że jest goły, swoją nagość wykorzystał by rozeznać się w sytuacji.

Choć to że nie pamiętał nic, nawet tego w jakiej skórze wyrósł na rosłego chłopa denerwowało go niezwykle starał się nie tracić początkowego optymizmu.
-To czym my tu dysponujemy? -Dotykał mierząco swoich ramion po czym zjechał spojrzeniem niżej. -No i to ja rozumiem. - Stwierdził brunet o szorstkim wyrazie twarzy, nie był on nad wyraz wielkim chłopem, ale jego smukła sylwetka była porządnej atletycznej budowy, a blizny znaczące jego ciało informowały że nie jedno już przeszło.

Gdy już rozeznał się w swoim najbliższym otoczeniu, a głos jednego z jego nowych towarzyszy rozbrzmiał mu w uszach tak jak by jak by pierwszy raz słyszał człowieka, postanowił do nich dołączyć i przywdziać co nie co. Po ubraniu się, zgarnięciu jednego z kozików i wypiciu flaszeczki, pomyślał że warto by było się poznać.
- Tak więc, skoro wszyscy pamiętamy tyle samo, podzielmy się informacjami. Ja nazywam się Ulfrsen, chyba, a raczej tak mi się wydaję.
 
__________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
On a long enough time line, the survival rate for everyone drops to zero.
Spaiker jest offline