Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2014, 00:02   #107
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
PRACA WSPÓLNA



Estel pewnym krokiem weszła do gospody i uśmiechnęła się na widok towarzyszy.
- Psionika nie znalazłam ale sądzę, że mamy znacznie lepsze wsparcie. - Siadając przy stole wskazała na unoszącą się za nią istotę.
- Może, a co potrafi, ma jakieś wspomnienia, które mogłyby posłużyć jako przynęta? Jeśli Mech będzie w stanie częściowo skopiować jego odpowiednik, to go stworzy i wystawi przeciwko nam, a wtedy mamy kłopoty. Mech można podzielić na kilka różnych typów. - Garion zaczął przekazywać wszystko, co dowiedział się na temat psionicznej rośliny w bibliotece. - Tak więc proponuję ataki z daleka, jak najmocniej skoncentrowane na mistrzu, najlepiej lodowe, żeby nie wypalić go i zostawić jakieś truchło, lub schwytać częściowo żywego. Jeśli będziemy wypalać, to będzie próbował odrosnąć fragmentami rodzajem swojego uzupełnienia. Znalazłem rytuał, który pozwoliłby zakląć wspomnienia w przedmiot, chociaż będzie to drogie, około tysiąca sztuk złota za każdy. Do tego mamy zdaje się dwie mikstury ochrony przed atakami psionicznymi. Pamiętajcie, mech jest w stanie sie praktycznie bez ustanku regenerować w tej czy innej formie. - Zakończył ponuro swój przekaz.
- Ze mną jest tak, że mam mapę z portalem oraz ogólnie, co potrzeba, ale wziąłem na kredyt. Macie, może wy będziecie wiedzieli, gdzie to oraz co to. Przy okazji, ceną było troszeczkę mchu, które mam dać do sklepu po wykonanej misji. Ot tyle - rozłożył przed nimi mapę Dotian zastanawiając się nad cała wyprawą.
 
Kelly jest offline