Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2014, 22:23   #40
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Call-girl wzięła od androida drink, który przygotował dla niej i wychyliła go jednym haustem. Odstawiła pusty kieliszek z powrotem na tacę i powiedziała do automatycznego kelnera:
- Przynieś moją teczkę, leżącą na ladzie w recepcji.
Po tych słowach odwróciła się do Theresy z zainteresowaniem spoglądając na jej obfite piersi:
- Jeszcze nie miałyśmy okazji lepiej się poznać... - Powiedziała z dwuznacznym uśmiechem.
Android wyszedł, a Mark się gapił, nawet nie do końca zwracając jeszcze uwagę na zajmującą się jego męskością Yim, która lizała i ssała główkę z wyraźnym uwielbieniem i dotykając przy okazji także siebie. Landon przyklęknął za nią. Theresa tymczasem uśmiechnęła się, bardzo sympatycznym i bardzo zachęcającym uśmiechem. Wyciągnęła rękę.
- Jestem Theresa – wielkie piersi zakołysały się przy tym ruchu, suwak sukni trzymał je jednak jeszcze w jako-takich ryzach. - Miło mi poznać. Widzę, że ktoś tu ukrywał piękny okaz – skomentowała z podnieceniem.
Edward wrócił z teczką i podał ją Jess.
- Wszyscy jesteśmy pełni niespodzianek. - Desire otworzyła teczkę i wyjęła z niej przedmiot wyglądający na podwójnego penisa. Podała ponownie teczkę kelnerowi. - Jestem Desire – powiedziała i wskazując na przedmiot trzymany w dłoni dodała – a to najnowsza perełka seksbiznesu. Wyposażony w komplet czujników, umożliwiający kobiecie odczuwanie dokładnie tych samych wrażeń, jakie są udziałem mężczyzn. Można nawet sterować jego wielkością. Może miałabyś ochotę go wypróbować? - Wyciągnęła do kobiety rękę z urządzeniem.
Rudowłosa przesunęła palcami najpierw po dłoni Jess, a dopiero po urządzeniu.
- Brzmi ciekawie – oblizała swoje wargi i wzięła łyk drinka. Land zdjął właśnie sukienkę z Yim, odsłaniając piękne, nagie ciało, idealnie kobiece oprócz sterczącego mocno penisa. - Nie mam wiele doświadczenia z innymi kobietami, ale możesz mnie nauczyć. Przybyłam tutaj gotowa na wszystko. Wbrew temu co możesz myśleć trudno o tak dobrą okazję i tak... - zbliżyła się, przesuwając paznokciem po szyi Desire - ...piękne okazy. - Przysunęła twarz jeszcze bliżej. - Będziesz musiała mnie wykorzystać, lubię się oddawać, jestem w tym przeciwieństwem Laury – wyszeptała do ucha call-girl.
- Oddawać można się na różne sposoby. - Odpowiedziała Desire i jednym płynnym ruchem wsunęła urządzenie w swoją szparkę, a potem klamrami przypięła do ciała. Poprowadziła dłoń Theresy na jeden ze znajdujących się tam przycisków:
- Tym decydujesz o jego wielkości. Jaki chcesz by był, kiedy wejdę nim w ciebie... - Przy tych słowach popatrzyła kobiecie w oczy, a potem zjechała spojrzeniem na jej biust.
- Podobają ci się? - spytała Hill, dotykając przycisków i powiększając urządzenie do wymiarów mniej więcej przypominających wielkość Marka. - Uwolnij je. Lubię oddawać się całkowicie i głośno, pewnie już to wiesz. Masz piękne usta... - jęknęła, obejmując palcami sztucznego członka. Jess poczuła to bardzo dokładnie, jej dłoń, nacisk, podniecenie.
Obok nich Bou nie miał już spodni. Z ekranu sączyły się dźwięki przyjemności, a pani prezes już stała, pozwalając dwóm mężczyznom zdejmować z siebie majtki i bluzkę. Burmistrz był już zupełnie nagi.
Desire sięgnęła dłonią do zapięcia sukienki i jednym ruchem przesunęła suwak na sam dół. Jej dłonie podtrzymłały pełne, miękkie piersi, ważąc ich wielkość i rozmiar, a potem za dłońmi podążyły usta i wessały jeden z sutków, pieszcząc go językiem i lekko przygryzając. Theresa jęknęła, prezentując swój ogromny, ale też bardzo jędrny i seksowny biust. Duży i twardy sutek niemal sam wpadł w usta Jess. Delikatnym ruchem Hill pozwoliła, żeby sukienka zsunęła się z jej pełnego, zaokrąglonego mocno w niektórych miejscach ciała. Nawet na wysokim obcasie była o wiele od call-girl niższa. Wypiła do końca swojego drinka, ale Edward był bardzo sprawny w napełnianiu. Stał nieopodal z tacą pełną napełnionych szklanek.
Call-girl pchnęła kobietę lekko w kierunku stojącej niedaleko sofy. Nie wypuszczając z ust jej sutka powoli przesuwała je w tamtym kierunki. Jej dłonie przebiegały po pełnym ciele ze zręcznością wirtuoza wygrywającego serenadę na fortepianie. Theresa cofała się posłusznie, aż wreszcie dotarła do kanapy i usiadła na niej. Jej własne dłonie znalazły się na biodrach kochanki, ponownie bardziej podwijając krótką, obcisłą spódniczkę, odsłaniając jędrne pośladki na widok wszystkich w pomieszczeniu.
- Tak... mocniej... nie oszczędzaj mnie... - wystękiwała rudowłosa, bardziej niż chętna kobieta, a klęcząca przed nią profesjonalistka chwyciła jędrne, obfite ciało i zaczęła nabijać je na zintegrowanego z jej zmysłami penisa. Usta kobiety ruszyły po piersi do szyi, a potem zajęły się ustami. Język wsunął do środka dokładnie w tym momencie, gdy narzędzie zanurzyło do końca w spragnionej kolejnej, szalonej jazdy szparce.
Theresa krzyknęła, ale pocałunek częściowo to stłumił. Oddała go z pasją, wsuwając język w buzię Jess i prawie walcząc z jej własnym. Call-girl czuła bardzo dokładnie jak ciasno to ponętne ciało otula sztucznego, ale jakże prawdziwego jednocześnie członka. Hill była ciasna, każda kobieta byłaby taka, szturmowana przez tak szeroki organ. Była też bardzo mokra i gorąca, wręcz wulkan pożądania i chuci, promieniujący falami. Mocno rozchyliła swoje nogi, pragnąc przyjąć Desire jeszcze głębiej. Luksusowa dziwka poczuła nagle inne ręce na swoich pośladkach.
- Nie powinnaś ich tak wypinać, gdy jestem w takim stanie – dobiegł ją rozbawiony głos burmistrza. W odpowiedzi zaczęła się wysuwać z ciała kobiety i napierać na jego dłonie zachęcająco jeszcze bardziej wypinając tyłeczek. Zakręciła nim kusząco, co spowodowało przyjemny ruch we wnętrzu Theresy, rozciągając ją na boki i napierając na ścianki rozpalonej pochwy. Pchnęła ponownie wchodząc w nią gładko mimo wielkości członka. Zajęczała z przyjemności odbierając przekazywane przez urządzenie bodźce. Cały czas nie przerywała pocałunku. Poczuła jak dłonie Hill rozchylają jej pośladki na boki, a chwilę później jak twardy organ Thiago napiera na mocno obnażony w ten sposób otwór. Wepchnął się w nią prawie od razu. Mężczyzna nie lubił czekać. Poczuła jak mocno wypełnia sobą jej anus, napierając również na tkwiący w cipce przedmiot. Theresa także to poczuła, bo jęknęła głośniej w usta kochanki i zacisnęła się na niej cipką, utrudniając poruszanie, ale również dwukrotnie intensyfikując bodźce.
 
Eleanor jest offline