Wątek: X-Men
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2007, 17:50   #58
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
Rzeczywiście pomogło. Moce po chwili przestały funkcjonować. Mimo wszystko czujecie, że nadal w was tkwią. Bardzo nietypowe uczucie. Z jednej strony czujecie ogromny potencjał związany z ich posiadaniem. Z drugiej wiecie, że życie z przyklejoną nalepką Mutant nie będzie łatwe.

Nie zauważacie aby wykorzystanie mocy wywołało w was jakiekolwiek zmiany. Wyglądacie jak przed ich użyciem. Z waszymi organizmami i ubraniami nic się nie stało. Czujecie się trochę zdezorientowani, jednak stopniowo to uczucie zanika. Nie zanika natomiast uczucie zmęczenia. To chyba naturalne przy korzystaniu z mocy.

- Dobrze. Należy wam się teraz kilka wyjaśnień. Fakt zabrzmiałem trochę jak Magneto. He zabawne. To nie było planowane. Choć muszę wam powiedzieć, że jest w Polsce mutant o takich jak on zapatrywaniach... Ale wracając.

Przeszedł kilka kroków i oparł się o samochód Tomka tak jak on.

- Kajetan. Został zatrzymany przez specjalne służby, które zostały powołane dość niedawno. Ich tajna nazwa, znana tylko wybranym osobom to ASM. Agencja Spraw Mutantów. Jest ona odpowiedzialna za monitorowanie działalności mutantów w Polsce. Zajmują się także badaniami nad nimi. Robią także inne... niezbyt miłe rzeczy. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale skoro znacie trochę komiksy to możecie sobie wyobrazić, że rzeczywistość daleko od nich nie odbiega. Może poza technologią. Ta jest o wiele słabsza.

- Jeżeli dobrze monitowałem moc Kajetana, to myślę, że będą chcieli go „przezbroić” na swoje potrzeby. Posiadł on kombinację kilku bardzo silnych mocy. Dlatego jest dla nich tak cenny. Skąd to wiem? Zostałem obdarzony podobną mocą jak Tomek.

Szturchną lekko Tomka w ramie. Nie spodobało mu się to za bardzo, ale nie zareagował otwarcie.
[user=3444]To że jesteśmy mutantami nie znaczy że mnie możesz trącać! Głos w twojej głowie... ale nie twój... to głos Tomka[/user]

- Z tą jednak różnicą, że ja widzę aktywną moc, wiem jak ona działa. Natomiast Tomek. To was może trochę zaskoczy. Nie tylko widzi mutanta. Ale także potrafi rozbudzić tkwiącą w nim moc. Obawiam się, że przy odpowiedniej praktyce, nie tylko będziesz potrafił rozbudzać taką moc w mutancie jak chcesz aby posiadał, ale też będziesz potrafił generować geny w zwykłych ludziach. Nie jestem jeszcze do końca pewny, ale może będziesz mógł także wyłączać moc...

Tomek otworzył usta, ale nic nie powiedział. Był zaskoczony.
[user=3444]Skąd on to wszystko wie? Znów głos Tomka.[/user]

- Co się tyczy was. To już mniej więcej wiecie jakimi mocami dysponujecie. Jeśli nie to pytajcie.... Zmierzam w końcu do najważniejszej rzeczy. Jak znam siebie a przede wszystkim opinie innych mutantów na mój temat, to nie będziecie chcieli tego zrobić dla mnie. Liczę jednak na to, że zrobicie to dla swojego kolegi. Musimy go im odebrać. Domyślam się, że nie zrobiłem na was zbyt dobrego wrażenia. Trudno, przyzwyczaiłem się do tego. To pewnie ze względu na moją arogancję....
 
__________________
Nobody is perfect
bratek jest offline