Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2014, 17:22   #31
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Srebrny Kruk jak i reszta mogli się zaskoczyć faktem, że dziewka najpierw chciała zlać go po mordzie, a z drugiej strony...
- No cóż, ale nie wiem czy ciebie stać na takie me zacne towarzystwo. Jeśli tak, to idę teraz do stajni, gdzie możemy w spokoju pewne rzeczy dogadać. Niestety, stary Bielej, to jest właściciel karczmy, nie bardzo przepada...Za takimi...obrotami spraw. Bądź za pół godziny na miejscu, a zobaczymy, czy będziemy grzać łoże samotni czy też w towarzystwie- Puściła oko i ruszyła, jakby specjalnie kręcąc biodrami.

Reszta z was ruszyła grać w kości, spędzać wesoło czas, z wyjątkiem Mariny.
-[i] Wybaczcie, jestem zbyt zmęczona, by spędzić z wami ten czas, jak i zbyt...-[i] Spojrzała w tym momencie na Kruka- Niewyraźnie się też i czuję. Idę spać,m jestem padnięta po całej tej szaleńczej gonitwie. Wam, z medycznego punktu doradzam to samo, udanie się spać i odpoczynek!- Można było odnieść, że poczuła się dotknięta zachowaniem Kruka



Reszta jednak mogła przyglądać się grze, jak i aktywnie dołączyć do obecnie gier rozgrywanych.
Było widać tutaj dwoje krasnoludów,którzy grali ze sobą, raczej nie bardzo mający ochotę na resztę ludzi i ich towarzystwo, ale z drugiej strony było też wielu ludzi, którzy chętnie zmierzyliby się w rozgrywkach pomiędzy innymi!
Stół był zajęte, nie wszystkie, naliczyliście około dziesięciu zawodników i zawodniczek, w tym dwie wolne kobiety jak i troje mężczyzn. Ewidentnie pachniało to szwindlem i piłowanymi kośćmi, chociaż...kto wie? Może właściciel opłacał tych ludzi, by zapewnić rozgrywkę?

Przy samych stołach, tych zajętych widzieliście piątkę jakichś wędrowców, dwoje kupców, jednego barda i dwoje ludzi z mieczami przy pasie. Widać było, iż niejedną akcję widzieli.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline