Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2014, 10:29   #96
kretoland
 
kretoland's Avatar
 
Reputacja: 1 kretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodzekretoland jest na bardzo dobrej drodze
Brian spojrzał na ścianę jaką mieli pokonać. Skrzywił się mocno wiedział, że sam na pewno nie da rady się tu wspiąć. Jednak jeśli w pueblo brakowało drabin to również czekała go tam wspinaczka, której sam nie pokona. Noga sprawiała by mu za dużo problemu. Zawsze sobie jakoś radził, ale nigdy nie musiał się wspinać na nic innego niż konie z którymi sobie radził idealnie. Skały jednak nie dało się udobruchać. Musiał więc prosić o pomoc.
- Którą drogę nie wybierzemy dla mnie będzie za ciężko. Może byście dali radę mnie wciągnąć. Pójdę ostatni, co by przeze mnie nikogo te stwory nie dorwały. - teraz tylko liczył, że inni będą chętni by my pomóc inaczej nie miał szans dostać się na górę. Przeklęta noga.
 
kretoland jest offline