Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2014, 11:18   #2
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ogólna ocena i refleksje z sesji.
Fajnie było. Sesja po primo skończona (a to nie takie znowu hop siup skończyć sesję), po wtóro przyniosła mnóstwo radochy z czytania wielu postów, które w niej padły.

Cytat:
Ogólna ocena pracy arbitra.
Bardzo wysoka. Choć może rzeczywiście zabrakło dogmatu o nieomylności MG.

Cytat:
Największym atutem sesji było...
Abiter <lizus> Ale serio arbiter był zawsze na miejscu, zawsze przygotowany, zawsze służył rozwiązaniem problemu i pomocą w wytłumaczeniu zasad. Spajał posty graczy regularnymi podsumowaniami i w razie niekompatybilności różnych postów, umiał je pogodzić. W zasadzie poza sytuacją z odejściem Anonima (którą jako MG w inne sesji poniekąd rozumiem) nie mam ani jednego zastrzeżenia.

Cytat:
Największą słabością sesji było...
Niestety mechanika imho.

Cytat:
Odpisy były za często, za rzadko, w sam raz?
W sam raz.

Cytat:
Mechanika wspierała kreatywną grę, czy granie na zasadzie "to ja go tnę"?
Mechanika była zbyt skomplikowana, nie wiedziałem, co powinienem zrobić i dlaczego, czy też była zbyt prosta, wręcz prostacka i przez to było mało możliwości kombinowania?
MEchanika w moim przypadku sprowadzała się do dwóch akcji: atak, lub zdobycie przewagi. W przezwyciężeniach widziałem stratę czasu i mi się nijak nie kleiły, a co do "wymuszeń" to w ogóle nie wiedziałem jak je rozegrać. Nie psuła klimatu, ale i nie skłaniała do kreatywnej gry. Bo zarówno post "ja go tnę" jak i rozbudowana akcja zaczepna sprowadzały się do 4k6. Mechanika bójki karczemnej powinna faworyzować szerzej rozpisane akcje. Właśnie ze względu na pożądany klimat.

Cytat:
Chętnie wypróbuję mechanikę FAE na swoich sesjach, polecę innym mechanikę FAE? Nigdy więcej?
Preferuję storytelling. I FAE tego nie zmieniło.

Cytat:
Ulubiony cytat z sesji.
Ło panie... trochę ich było

Ogólna ocena raportu z sesji.

Porządny raport świetnej sesji. Wielkie brawa za oba panie MG.

P.S. AAaaa... i jest błąd w skalpach. Bojanowi policzono o jeden za dużo. No chyba, że Anonim przeżył bójkę w karczmie równie dotkliwie co Shackelton
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem