Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2014, 14:05   #4
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ojoj... Jak miło. Miło, że ktoś dobrze wspomina Ritę i moją grę. Miło, że napisałeś świetny raport. Miło, że raz w życiu udało się coś skończyć. To jest chyba pierwsza moja sesja na forum, która zakończyła się porządnie, a nie przed czasem

Seria pytań i odpowiedzi:

Cytat:
Ogólna ocena i refleksje z sesji.
Ocena: mocne 2/10, czyli w miarze OldTownowej najwyższa możliwa nota. Sesja była fantastyczna, gracze świetni, MG zawsze na miejscu. Ponad to posiadała niepowtarzalny klimat i była dla mnie pierwszą od prawie 10 lat sesja fantasy, w czasie której tak dobrze się bawiłam.

Cytat:
Ogólna ocena pracy arbitra.
Praca arbitra: Co mam Ci powiedzieć dzemeuksis? Zawsze kiedy było trzeba byłeś, zawsze tłumaczyłeś, pomagałeś i nigdy się nie zawiodłam na Tobie. Dodatkowo czytanie humorystycznych podsumowań kolejnych rund rozgrywki dawało mi wiele frajdy.

Cytat:
Największym atutem sesji było...
Byli - ludzie, którzy ją tworzyli: Gracze i MG. Każdy z nich dostał ode mnie notkę, bo 100% na nią zasłużył. Jeśli ktoś jest ciekawy może sobie połazić po profilach

Cytat:
Największą słabością sesji było...
Przykro mi, mechanika.

Cytat:
Odpisy były za często, za rzadko, w sam raz?
W sam raz.

Cytat:
Mechanika wspierała kreatywną grę, czy granie na zasadzie "to ja go tnę"?
Eeeee... Nie wiem czemu miałaby mieć akurat mechanika cokolwiek wspólnego z kreatywnością graczy. Prawie wszyscy byliśmy kreatywni, a czego nie dało się podciągnąć pod mechanikę zostawiało się w sferze fabularnej. Po to mieliśmy komentarze i chęci żeby tworzyć razem coś fajnego poprzez dogadanie się, a nie samą chęć zwycięstwa.

Cytat:
Mechanika była zbyt skomplikowana, nie wiedziałem, co powinienem zrobić i dlaczego, czy też była zbyt prosta, wręcz prostacka i przez to było mało możliwości kombinowania?
Bardzo ładnie, że o mnie tak powiedziałeś, ale ja byłam zagubiona jak dziecko we mgle. Na szczęście MG prowadził mnie za rękę, więc się nie bałam i nie wypłakiwałam po kątach.

Cytat:
Chętnie wypróbuję mechanikę FAE na swoich sesjach, polecę innym mechanikę FAE? Nigdy więcej?
Nope, sama się nie podejmę walki z tą mechaniką.

Cytat:
Akcje wszystkich graczy były rozstrzygane sprawiedliwie i obiektywnie, czy też arbiter faworyzował niektórych graczy?
Starałam się, ale i tak nie działało... :P

Cytat:
Ulubiony cytat z sesji.
Cytat:
I tak o wszystkim zdecydują telewidzowie.
Ślijcie smsy na Bojana!
by Marrrt (chociaż to z komentarzy)

Cytat:
Ogólna ocena raportu z sesji.
Świetny
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 06-09-2014 o 14:07.
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem