Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2014, 11:37   #36
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Specter przyglądał się pięknemu , sztucznemu ciału. Wydawało się idealnie wykonaną rzeźbą , która w końcu spoczęła po długiej wystawie w ciemnej piwnicy muzeum. Detektyw wciągnął chlorowe powietrze i przyjrzał się dziurze w głowie. Potężny kaliber, amunicja przeciwpancerna. Inne pociski nie zrobiły jej najmniejszej krzywdy. To jakoś zastanowiło Teda. Kto strzelał wcześniej i kto ją zdjął? Niektórzy cywile, bardziej lub mniej podejrzani zabierali z sobą broń do alei rozkoszy więc może widząc rzeź ktoś próbował ją powstrzymać. Potem mieli przybyć taktycznie z pobliskiej obławy narkotykowej i zdjąć jej główkę , która mogła na dobre zawisnąć w różnych rozkładówkach.

Specter spojrzał na przenośną pamięć, zadowolony iż ma tyle dobrych śladów. Teraz na pewno dojdzie się do pierwotnego właściciela. Chociaż przeczuwał , że ten albo dawno stracił kontakt z laleczką lub będzie tak czy inaczej łgał jak pies. Ciekawe czy to Teriyaki zamówił sobie taką ślicznotkę czy po prostu ją przygarnął, pomyślał agent. Wrócił do ponurej rzeczywistości kostnicy i podrapał się po zaroście.

-Skąd? Ten czołg wjechał w zbyt wiele ludzi. Nie chcę o tym rozmawiać, dowiesz się z wiadomości. Ja dość już widziałem. Junior istnieje możliwość , że ktoś ją sterował? Lub są ślady jakiegoś programu , który wprawiał ją w szaleńcze działanie? Może jakieś wspomnienia, rejestry?
 
Pinn jest offline